Locator Київська Бровари Караоке-клубиКараоке-клуби Бровари

Караоке-клуби у Броварах

4
 • target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Караоке-клуб Золотая рыбка
  вулиця Сергія Москаленка, тел. 0 (63) 537-55... показати
  вулиця Сергія Москаленка, 23, тел. +380(63)537-55-30 детальніше
  Караоке-клуби Караоке-клуб Золотая рыбка знаходиться у Броварах, вулиця Сергія Москаленка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 06:00.
 • Pozitiv Terassa
  Бровари, вулиця Степана Бандери, тел. 0 (97) 577-77... показати
  Бровари, вулиця Степана Бандери, 18, тел. +380(97)577-77-89 детальніше
  Караоке-клуби Pozitiv Terassa знаходиться у Броварах, вулиця Степана Бандери. Сьогодні ця організація працює за графіком з 18:00 до 06:00.
 • Караоке-клуб Saxar
  Бровари, вулиця Степана Бандери, тел. 0 (68) 851-28... показати
  Бровари, вулиця Степана Бандери, 18, тел. +380(68)851-28-39 детальніше
  Караоке-клуби Караоке-клуб Saxar знаходиться у Броварах, вулиця Степана Бандери. Сьогодні ця організація працює за графіком з 12:00 до 02:00.
 • Готельно-ресторанний комплекс У Лісі
  вулиця Драгоманова, тел. 0 (67) 303-55... показати
  вулиця Драгоманова, 2, тел. +380(67)303-55-08 детальніше
  Караоке-клуби Готельно-ресторанний комплекс У Лісі знаходиться у Броварах, вулиця Драгоманова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 03:00.

коротко про караоке-клуби у Броварах

На цій сторінці зібрані караоке-клуби, розташовані у Броварах. Locator.ua відомо про чотири караоке-клуби поряд з цим місцем серед яких Караоке-клуб Золотая рыбка, Pozitiv Terassa, Караоке-клуб Saxar та інші , які розташовані на вул. Сергія Москаленка, вул. Степана Бандери і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці караоке-клуби.

 • Скільки Караоке-клуби у Броварах?

  За даним Locator.ua у Броварах ведуть діяльність 4 Караоке-клуби.

 • Які Караоке-клуби найкращі у Броварах?

  Locator радить відвідати насступні Караоке-клуби у Броварах: Караоке-клуб Золотая рыбка, Pozitiv Terassa, Караоке-клуб Saxar.

 • Де знаходиться найближчі від мене Караоке-клуби у Броварах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Караоке-клуби, перейдіть на сторінку Караоке-клуби у Броварах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Караоке-клуби у Броварах?

  Ціни на послуги Караоке-клуби залежать від конкретної послуги і Караоке-клуби. Locator.ua дає можливість всім Караоке-клуби вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Караоке-клуби.

 • Послугами яких Караоке-клуби у Броварах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Караоке-клуби, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Караоке-клуб Золотая рыбка, Pozitiv Terassa, Караоке-клуб Saxar.

 • Як зв'язатись з цими Караоке-клуби?

  Контакти для зв'язку з цими Караоке-клуби ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Караоке-клуби у Броварах

Більше популярних послуг у рубриці:

шоу-програма, дитяче кафе, більярд, проживання, доставка їжї, стриптиз, Літня тераса, винотека, Домашня кухня, дитяче меню, спортивні трансляції, Українська кухня, гриль-бар, японська кухня