Locator Київська Бровари Діагностичний центрДіагностичний центр Бровари

Діагностичний центр у Броварах

5
 • Кабінет УЗД

  вулиця Тараса Шевченка, тел. 0 (98) 247-12... показати
  вулиця Тараса Шевченка, 6, тел. +380(98)247-12-24 детальніше
  Діагностичний центр Кабінет УЗД знаходиться у Броварах, вулиця Тараса Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • Центр вакцинації, імунології, алергології

  вулиця Тараса Шевченка, тел. 0 (45) 946-96... показати
  вулиця Тараса Шевченка, 13, тел. +380(45)946-96-93 детальніше
  Діагностичний центр Центр вакцинації, імунології, алергології знаходиться у Броварах, вулиця Тараса Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Консультаційний дерматологічний центр

  вулиця Тараса Шевченка, тел. 0 (95) 014-80... показати
  вулиця Тараса Шевченка, 10в, тел. +380(95)014-80-99 детальніше
  Діагностичний центр Консультаційний дерматологічний центр знаходиться у Броварах, вулиця Тараса Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • «MediVIP»

  вулиця Тараса Шевченка, тел. 0 (44) 228-31... показати
  вулиця Тараса Шевченка, 14а, тел. +380(44)228-31-19 детальніше
  Діагностичний центр «MediVIP» знаходиться у Броварах, вулиця Тараса Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 15:00.
 • Planmeca 3D

  вулиця Київська, тел. (800) 302-01... показати
  вулиця Київська, 237, тел. 0(800)302-011 детальніше
  Planmeca 3D - мережа сучасних діагностичних центрів комп‘ютерної 3D томографії, розташованих в Києві. Центри мережі спеціалізуються на комп‘ютерному обстеженні щелепно-лицевої ділянки за допомогою...

Коротко про діагностичний центр у Броварах (Київська)

На цій сторінці зібрані діагностичний центр, розташовані у Броварах (Київська). Locator відомо про п'ять діагностичний центр поряд з цим місцем серед яких Кабінет УЗД, Центр вакцинації, імунології, алергології, Консультаційний дерматологічний центр та інші , які розташовані на вул. Тараса Шевченка і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці діагностичний центр.

 • Скільки Діагностичний центр у Броварах?

  За даним Locator у Броварах ведуть діяльність 5 Діагностичний центр.

 • Які Діагностичний центр найкращі у Броварах?

  Locator радить відвідати насступні Діагностичний центр у Броварах: Кабінет УЗД, Центр вакцинації, імунології, алергології, Консультаційний дерматологічний центр.

 • Де знаходиться найближчі від мене Діагностичний центр у Броварах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Діагностичний центр, перейдіть на сторінку Діагностичний центр у Броварах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Діагностичний центр у Броварах?

  Ціни на послуги Діагностичний центр залежать від конкретної послуги і Діагностичний центр. Locator.ua дає можливість всім Діагностичний центр вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Діагностичний центр.

 • Послугами яких Діагностичний центр у Броварах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Діагностичний центр, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Кабінет УЗД, Центр вакцинації, імунології, алергології, Консультаційний дерматологічний центр.

 • Як зв'язатись з цими Діагностичний центр?

  Контакти для зв'язку з цими Діагностичний центр ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Діагностичний центр у Броварах