Київська Бровари Розважальні центриРозважальні центри Бровари

Розважальні центри у Броварах

4
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Лазертаг клуб Гиперболоид
  Бровари, вулиця Київська, тел. 0 (44) 200-13... показати
  Бровари, вулиця Київська, 316, тел. 0(44)200-13-15 детальніше
  Розважальні центри Лазертаг клуб Гиперболоид знаходиться у Броварах, вулиця Київська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 23:00.
 • Территория отдыха Портал развлечений
  вулиця Короленка, тел. 0 (45) 944-66... показати
  вулиця Короленка, 60, тел. 0(45)944-66-07 детальніше
  Розважальні центри Территория отдыха Портал развлечений знаходиться у Броварах, вулиця Короленка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 22:00.
 • Термінал
  Бровари, вулиця Київська, тел. 0 (44) 200-13... показати
  Бровари, вулиця Київська, 316, тел. 0(44)200-13-30 детальніше
  Розважальні центри Термінал знаходиться у Броварах, вулиця Київська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 23:00.
 • Развлекательный центр Сотка
  вулиця Сергія Москаленка, тел.
  вулиця Сергія Москаленка, 14, тел. детальніше
  Розважальні центри Развлекательный центр Сотка знаходиться у Броварах, вулиця Сергія Москаленка. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

коротко про розважальні центри у Броварах

На цій сторінці зібрані розважальні центри, розташовані у Броварах. Locator.ua відомо про чотири розважальні центри поряд з цим місцем серед яких Лазертаг клуб Гиперболоид, Территория отдыха Портал развлечений, Термінал та інші , які розташовані на вул. Київська, вул. Короленка і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці розважальні центри.

 • Скільки Розважальні центри у Броварах?

  За даним Locator.ua у Броварах ведуть діяльність 4 Розважальні центри.

 • Які Розважальні центри найкращі у Броварах?

  Locator радить відвідати насступні Розважальні центри у Броварах: Лазертаг клуб Гиперболоид, Территория отдыха Портал развлечений, Термінал.

 • Де знаходиться найближчі від мене Розважальні центри у Броварах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Розважальні центри, перейдіть на сторінку Розважальні центри у Броварах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Розважальні центри у Броварах?

  Ціни на послуги Розважальні центри залежать від конкретної послуги і Розважальні центри. Locator.ua дає можливість всім Розважальні центри вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Розважальні центри.

 • Послугами яких Розважальні центри у Броварах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Розважальні центри, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Лазертаг клуб Гиперболоид, Территория отдыха Портал развлечений, Термінал.

 • Як зв'язатись з цими Розважальні центри?

  Контакти для зв'язку з цими Розважальні центри ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Розважальні центри у Броварах