Київська Бровари Приватні клініки Офтальмологічна клінікаОфтальмологічна клініка Бровари

Офтальмологічна клініка у Броварах

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Федоровский Офтальмологический центр Зрение
  вулиця Тараса Шевченка, тел. 0 (44) 572-77... показати
  вулиця Тараса Шевченка, 10в, тел. +380(44)572-77-58 детальніше
  Офтальмологічна клініка Федоровский Офтальмологический центр Зрение знаходиться у Броварах, вулиця Тараса Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 13:00.
 • Оптика Плюс
  Бровари, вулиця Грушевського, тел. 0 (45) 945-53... показати
  Бровари, вулиця Грушевського, 15, тел. +380(45)945-53-59 детальніше
  Офтальмологічна клініка Оптика Плюс знаходиться у Броварах, вулиця Грушевського. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.

коротко про офтальмологічна клініка у Броварах

На цій сторінці зібрані офтальмологічна клініка, розташовані у Броварах. Locator.ua відомо про дві офтальмологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Федоровский Офтальмологический центр Зрение, Оптика Плюс , які розташовані на вул. Тараса Шевченка, вул. Грушевського. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці офтальмологічна клініка.

 • Скільки Офтальмологічна клініка у Броварах?

  За даним Locator.ua у Броварах ведуть діяльність 2 Офтальмологічна клініка.

 • Які Офтальмологічна клініка найкращі у Броварах?

  Locator радить відвідати насступні Офтальмологічна клініка у Броварах: Федоровский Офтальмологический центр Зрение, Оптика Плюс.

 • Де знаходиться найближчі від мене Офтальмологічна клініка у Броварах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Офтальмологічна клініка, перейдіть на сторінку Офтальмологічна клініка у Броварах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Офтальмологічна клініка у Броварах?

  Ціни на послуги Офтальмологічна клініка залежать від конкретної послуги і Офтальмологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Офтальмологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Офтальмологічна клініка.

 • Послугами яких Офтальмологічна клініка у Броварах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Офтальмологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Федоровский Офтальмологический центр Зрение, Оптика Плюс.

 • Як зв'язатись з цими Офтальмологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Офтальмологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Офтальмологічна клініка у Броварах