Київська обл. Бровари Конференц залКонференц зал Бровари

Конференц зал у Броварах

1
 • PRO
  Отель "В лесу"
  вулиця Драгоманова, тел. 0 (67) 303-55... показати
  вулиця Драгоманова, 2, тел. 0(67)303-55-08 детальніше
  Отель "В лесу" находится в городе Бровары, в 3,8 км от центральной площади. Номерной фонд представлен несколькими категориями номеров. В каждом номере есть кондиционер, телевизор. Отель располагает...

коротко про конференц зал у Броварах

На цій сторінці зібрані конференц зал, розташовані у Броварах. Locator.ua відомо про одна конференц зал поряд з цим місцем серед яких Отель "В лесу" , який розташований на вул. Драгоманова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці конференц зал.

 • Скільки Конференц зал у Броварах?

  За даним Locator.ua у Броварах ведуть діяльність 1 Конференц зал.

 • Де знаходиться найближчі від мене Конференц зал у Броварах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Конференц зал, перейдіть на сторінку Конференц зал у Броварах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Конференц зал у Броварах?

  Ціни на послуги Конференц зал залежать від конкретної послуги і Конференц зал. Locator.ua дає можливість всім Конференц зал вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Конференц зал.

 • Послугами яких Конференц зал у Броварах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Конференц зал, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Отель "В лесу".

 • Як зв'язатись з цими Конференц зал?

  Контакти для зв'язку з цими Конференц зал ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Конференц зал у Броварах